1. صفحه اصلی
 2. محله های تهران
 3. بلوار فردوس ، بهترین محله برای گردشگری و رستوران گردی
بلوار فردوس

بلوار فردوس ، بهترین محله برای گردشگری و رستوران گردی

بلوار فردوس از مشهورترین بلوارهای منطقه 5 تهران است. امروزه بلوار فردوس به دو منطقه بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق تقسیم بندی شده است و محلات همجوار این بلوار به دلیل شهرت بسیار زیاد آن به با بلوار فردوس شناخته می شود. نام بلوار فردوس تا حدی شهرت دارد که بر روی نام محلات مجاور خود سایه انداخته است. بلوار فردوس به دلیل امکانات و بازارهای بسیار زیاد و همچنین دسترسی بسیار خوب به امکانات بسیار خوب منطقه 5 تهران ، شهرت بسیار زیادی را کسب کرده است.

بلوار فردوس تهران کجاست؟

بلوار فردوس از فلکه دوم صادقیه آغاز شده و تا بزرگراه حکیم امتداد دارد. در این میانه بلوار فردوس توسط بزرگراه ستاری به دو بلوار به نام های بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب تقسیم شده است.

بلوار فردوس شرق

بلوار فردوس شرق از فلکه دوم صادقیه و خیابان آیت الله کاشانی آغاز شده و تا اتوبان ستاری امتداد دارد. محله بلوار فردوس شرق از شمال با خیابان آیت الله کاشانی ، از جنوب با بزرگراه شهید فهمیده ، از غرب با بزرگراه ستاری و از شرق با بزرگراه جناح محدود شده است. بلوار فردوس شرق با محله های صادقیه ، محله آپادانا ، محله اکباتان ، محله مهران ، محله بهنام و محله پرواز امتداد دارد. محله بلوار فردوس شرق به دلیل امکانات و دسترسی مناسب از بهترین مناطق منطقه 5 تهران است.

دسترسی بلوار فردوس شرق

بلوار فردوس شرق به لحاظ دسترسی به شریان های اصلی غرب تهران یکی از بهترین محلات است. دسترسی به بزرگراه جناح ، بزرگراه ستاری و بزرگراه فهمیده از جمله دسترسی های بسیار خوب بلوار فردوس شرق است. بلوار فردوس شرق به دلیل این دسترسی مناسب می تواند با مناطق بسیاری مانند منطقه 22 تهران ، منطقه 10 تهران و منطقه 2 تهران دسترسی داشته باشد.

امکانات بلوار فردوس شرق

محله بلوار فردوس شرق دارای امکانات متعدد تجاری ، ورزشی ، تفریحی ، فرهنگی و آموزشی است.

فرهنگسرای فردوس
فرهنگسرای فردوس بزرگترین مرکز فرهنگی در بلوار فردوس شرق است. فرهنگسرای فردوس با امکانات بسیار زیاد خود فعالیت های مختلفی را در زمینه های فرهنگی و هنری داشته است. فرهنگسرای فردوس روزانه محل مراجعه بسیاری از هنرمندان و نویسندگان منطقه 5 تهران است که در کلاس های فرهنگی و هنری فرهنگسرای فردوس استفاده می کنند.

آدرس : تهران ، بلوار فردوس شرق ، نبش خیابان سلیمی جهرمی
شماره تماس :
02144081043

مجموعه ورزشی خادم
مجموعه ورزشی خادم بزرگترین ورزشگاه بلوار فردوس شرق است. مجموعه ورزشی خادم از نظر امکانات و محیط ورزشی جزو بهترین های منطقه 5 تهران است. مجموعه ورزشکاران بسیار زیادی در این ورزشگاه تمرینات خود را انجام می دهند. امکانات مجموعه ورزشی خادم عبارتند از
استخر و سونای مجموعه ورزشی خادم
سالن کشتی و ورزش های رزمی
سالن ورزش های توپی

آدرس مجموعه ورزشی خادم:
تهران ، بلوار فردوس شرق ، نبش خیابان وفا آذر جنوبی
شماره تماس :
02144073262

بیمارستان ابن سینا
بیمارستان تخصصی ابن سینا بزرگترین مرکز درمانی بلوار فردوس شرق است. بیمارستان ابن سینا دارای امکانات متعدد پزشکی و کلینیک درمانی و اورژانس بسیار پیشرفته ای است. بیمارستان ابن سینا از مراکز درمانی بسیار خوب در منطقه 5 تهران است.

آدرس و شماره تماس بیمارستان ابن سینا
تهران ، محله فردوس ، ابتدای خیابان آیت الله کاشانی
شماره تلفن :
02147909000

کلینیک جراهی شفا
تصویربرداری پزشکی آرین
دانشگاه علمی کاربردی واحد سینا
فدراسیون ورزشهای همگانی ج ا ایران
خانه سالمندان شبانه روزی نورا
آموزش و پرورش منطقه ۵
بازارچه نوروزی تعاونی فرهنگیان
سینما نور
مجتمع ورزشی موج خورشید
کتابخانه علامه جعفری
مجتمع کامپیوتری یاران
درمانگاه ۲۲ تامین اجتماعی
مرکز توانبخشی ملکان

دسترسی بلوار فردوس شرق به مترو

ایستگاه مترو صادقیه
ایستگاه مترو صادقیه در تقاطع خط 3 مترو تهران و خط 5 مترو تهران قرار دارد. ایستگاه مترو صادقیه یکی از پر رفت و آمد ترین ایستگاه های مترو تهران است ، چرا که مسیر مترو کرج از ایستگاه مترو صادقیه آغاز می شود.

رستوران های بلوار فردوس
بلوار فردوس شرق ایستگاه رستوران ها و فست فودی ها است. شاید در کمتر خیابانی در سطح تهران رستوران ها و فست فودی ها به تراکم بلوار فردوس شرق باشد شمار از هر نوع رستوران و فست فودی را در بلوار فردوس شرق خواهید یافت. رستورانها و فست فودی ها و رستوران های سنتی رنگارنگی که در بلوار فردوس در کنار هم چیده شده اند و محیطی شاد و جذاب را در بلوار فردوس شرق به وجود آورده اند.
رستوران فردوس
پانچیک فود فردوس
قهوه خانه علی بابا
اش و حلیم شعله قلمکار معنوی
فست فود آییش
پیتزا هات
کبابی نمونه فردوس
پیتزا میخوش
رستوران ایتالیایی هارلم
رستوران نعنا و تهیه غذای نعنا تنها بخش کوچکی از این غذاخوری های رنگارنگ بلوار فردوس شرق هستند.

خیابان های معروف بلوار فردوس شرق

خیابان آیت الله کاشانی
خیابان رامین شمالی
خیابان رامین جنوبی
خیابان وفا آذر شمالی
خیابان وفا آذر جنوبی
خیابان عقیل
خیابان ابراهیمی
خیابان حسینی

خرید آپارتمان در بلوار فردوس شرق
خرید آپارتمان در بلوار فردوس شرق بسیار پر رونق است. محله بلوار فردوس شرق به دلیل دسترسی های بسیار خوب به بزرگراه ها و اتوبان های اطراف و امکانات بسیار مناسب خود دارای متقاضیان بسیاری است. بلوار فردوس شرق از نظر قیمت خانه و آپارتمان در رتبه های خوبی نسبت به بسیاری از محلات شهر تهران برخوردار است. اگر قصد خرید آپارتمان و خانه در بلوار فردوس شرق دارید بدانید که محله خوبی را برای این کار انتخاب کرده اید. با خرید خانه و آپارتمان در بلوار فردوس شرق به بهترین امکانات شهری دسترسی خواهید داشت. بازار رهن و اجاره در بلوار فردوس شرق نیز به مانند خرید و فروش آپارتمان و مسکونی در بلوار فردوس بسیار پر رونق و خوب است.

بلوار فردوس غرب

بلوار فردوس به دو بلوار شرقی و غربی تقسیم شده است. تقسیم بندی بلوار فردوس از بزرگراه ستاری انجام شده و شرق این بزرگراه بلوار فردوس شرق و غرب آن به بلوار فردوس غرب مشهور است.

بلوار فردوس غرب کجا است

بلوار فردوس غرب بخشی از بلوار فردوس منطقه 5 تهران است که در حد فاصل بزرگراه ستاری تا بزرگراه حکیم قرار دارد. بلوار فردوس غرب خود به دو بخش تقسیم شده است. بخش اول بین بزرگراه ستاری و بزرگراه باکری قرار دارد و بخش دوم بین بزرگراه باکری تا بزرگراه حکیم قرار گرفته است. گرچه بخش کوچکی از این قسمت به نام بلوار الهام نامگذاری شده است ، اما کل این محدوده با نام بلوار فردوس شهرت دارد.

مشخصات بلوار فردوس غرب

بلوار فردوس غرب منطقه ای با تراکم بسیار کمتر نسبت به بلوار فردوس شرق است. بلوار فردوس غرب با بوستانها و فضای سبزش شهرت داشته و محیطی بسیار خوب برای سکونت دارد. سکونت در بلوار فردوس غرب شما را با محیطی سرسبز و خلوت و پر از آرامش برخوردار کرده که می توانید در آن زندگی بسیار آرامی را نسبت به بسیاری از محلات شلوغ تهران تجربه کنید.

عکاسی در بلوار فردوس غرب
بلوار فردوس غرب یکی ازبهترین لوکیشن های عکاسی در تهران است. در این بلوار لوکیشن های بسیار خوبی را برای عکاسی می توانید پیدا کنید که به چند تا از آن ها اشاره می کنیم.

بوستان الهام
بوستان الهام از بهترین لوکیشن های عکاسی در تهران است. بوستان الهام با طبیعت زیبا و مسیر دوچرخه و پیاده روی خوب خود و با داشتن چند عنصر عکاسی مانند تپه ، رودخانه ، درختان کهنسال و مسیر پیاده روی برای عمق تصویر ، دارای لوکیشن بسیار خوبی برای عکاسی است.

پارک ارم
پارک ارم نیز از پارک های قدیمی تهران و یکی از بهترین اماکن تفریحی و گردشگری تهران است که در بلوار فردوس غرب قرار داشته و از داخل بوستان الهام دارای ورودی است. پارک ارم با زیبایی های خاص خود از بهترین لوکیشن های عکاسی در تهران است.

بوستان پرنیان
بوستان پرنیان در جنب بزرگراه باکری در محله سازمان برنامه جنوبی قرار دارد و از لوکیشن های خوب برای عکاسی در تهران است.

هایپر استار باکری
هایپر استار باکری اولین هایپر استار تهران بود که در زمان راه اندازی و افتتاح این هایپر استار مخاطبین بسیاری را به خود جذب کرد. هایپر استار ارم در نوع و زمان خود فروشگاهی بی نظیر در تهران بود که دارای امکانات و بخش های متنوع در توزیع اقلام مورد نیاز خانوارها بود. هایپر استار باکری در انتهای بزرگراه باکری قرار دارد.

امکانات و اماکن مهم بلوار فردوس غرب

مدرسه فوتبال استقلال
باشگاه ورزشی استقلال در محله ارم و بلوار فردوس غرب یکی از بهترین مدارس فوتبال خود را دایر کرده است. مدرسه فوتبال استقلال از بهترین ورزشگاه های بلوار فردوس است که برنامه های بسیار خوبی را در زمینه تدارک و آماده سازی ورزشکاران منطقه 5 دارد.

کمپ ناصر حجازی باشگاه استقلال
محله ارم و بلوار فردوس غرب به دلیل نزدیکی به استادیوم آزادی ، محل استقرار و تمرین ورزشکاران زیادی از باشگاه های مختلف است. کمپ ناصر حجازی در کنار مدرسه فوتبال استقلال ، از جمله این اماکن است که در مجاورت بوستان الهام قرار دارد.

پیست اسکیت بوستان الهام
پیست اسکیت بوستان الهام از بهترین اماکن بلوار فردوس غرب است که محیطی زیبا و با نشاط را در کنار بوستان الهام و پارک ارم فراهم کرده است.

کلینیک درمانی کیمیاگر
کلینیک درمانی کیمیاگر در کنار داروخانه شبانه روزی کیمیاگر بزرگترین کلینیک درمانی در بلوار فردوس غرب است.
شماره تلفن کلینیک درمانی کیمیاگر
02144172220

کلانتری 133 شهر زیبا
کلانتری 133 شهر زیبا در خیابان بهار شمالی در بلوار فردوس غرب قرار دارد. این کلانتری گر چه در بلوار فردوس غرب است ، اما به دلیل آنکه در گذشته بلوار فردوس غرب جزو شهر زیبا محسوب می شد ، این کلانتری به نام کلانتری 133 شهر زیبا است.

 

خیابان های معروف بلوار فردوس غرب

بلوار الهام
بلوار الهام بزرگترین خیابان بلوار فردوس غرب است که پارک الهام در این خیابان قرار داشته و یکی از دسترسی های پیاده پارک ارم نیز از همین خیابان است.

خیابان بهار شمالی
خیابان بهار شمالی از محبوبترین خیابان های بلوار فردوس غرب است که به دلیل امکانات و دسترسی مناسب متقاضیان بسیاری را جهت خرید و فروش آپارتمان دارد. بخشی از بوستان الهام و بازار میوه و تره بار بهار شمالی ارم و سرای محله ارم در خیابان بهار شمالی قرار دارد.

خیابان بهار جنوبی ، یعقوبی
خیابان بهار جنوبی نیز از خیابان های پر تقاضا برای خرید و فروش آپارتمان در بلوار فردوس غرب است. خیابان بهار دارای امکانات و دسترسی های بسیار خوبی به هایپر استار ارم ، بوستان الهام و پارک ارم است و به همین دلیل از محبوبترین خیابان بلوار فردوس غرب است.
بلوار شقایق جنوبی
بلوار شقایق مرکزی

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب
قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب به دلیل امکانات و دسترسی های بسیار خوب این محله به امکانات رفاهی و خدماتی مناسب و همچنین محیط دنج و کم تراکم در رنج متوسط منطقه 5 تهران قرار دارد.

بلوار فردوس شرق خوبه یا بلوار فردوس غرب
بلوار فردوس غرب و شرق همیشه چالش بسیاری از علاقمندان این بلوار نام آشنا برای سکونت است. بسیاری می پرسند که کدام قطعه از بلوار فردوس برای سکونت بهتره؟ باید این سوال رو به این شکل جواب بدهیم که شما دنبال چه نوع سکونتی می گردید. اگر دنبال محیط خلوت و دنج و کم ترافیک و سرسبز هستید ، بلوار فردوس غرب گزینه ای بسیار خوب است که با وجود پارک ها و بهترین اماکن تفریحی و گردشگری تهران محیطی سرسبز و دنج را برای شما فراهم می کند. اگر به دنبال امکانات شهری بهتر هستید گزینه مناسب برای شما بلوار فردوس شرق است.

نام جدید بلوار فردوس غرب

نام جدیدی که توسط شورای شهر تهران برای بلوار فردوس غرب انتخاب شده است ، بلوار ناصر حجازی است که این نام به دلیل وجود کمپ ناصر حجازی و مدرسه باشگاه استقلال و همچنین محبوبیت بسیار ناصر حجازی برای این بلوار انتخاب شده است.

دسترسی به مترو

بهترین دسترسی به مترو برای بلوار فردوس غرب ایستگاه ارم سبز است. ایستگاه ارم سبز در خط 5 مترو تهران در انتهای بلوار شقایق جنوبی قرار گرفته است.

محلات بلوار فردوس غرب

بلوار فردوس غرب دارای چندین محله به نام های محله ارم ، محله پرواز و محله سازمان برنامه جنوبی است که باید این محلات را به شما معرفی کنیم.

محله ارم تهران
بلوار فردوس غرب در محله ارم تهران قرار دارد. محله ارم از شمال با بزرگراه علامه جعفری و بلوار جوانمردان، از جنوب با بزرگراه فهمیده ، از شرق با خیابان منوچهری و بزرگراه باکری و محدود شده است. محله ارم با محله‌های ‌شهرک صدرا، محله اندیشه، محله سازمان آب، محله سازمان برنامه جنوبی و محله سازمان برنامه شمالی مجاورت دارد.

بلوار فردوس غرب خیابان بهار شمالی جنب میدان میوه و تره بار
شماره تماس: 02144157600

محله پرواز منطقه 5 تهران
محله پرواز شرقی ترین محله بلوار فردوس غرب است. محله پرواز از شمال با اتوبان حکیم ، از جنوب با بزرگراه فهمیده ، از شرق با بزرگراه ستاری و از غرب با بلوار شقایق مجاورت دارد. این محله با محلات فردوس ، سازمان برنامه جنوبی و سازمان برنامه شمالی مجاورت دارد.
آدرس و شماره تماس سرای محله پرواز منطقه 5 تهران
بلوار فردوس غرب ، خیابان ورزی شمالی ، انتهای کوچه چهارم شرقی ، جنب اتوبان ستاری ، سرای محله پرواز
شماره تماس:44142569.

محله سازمان برنامه جنوبی
محله سازمان برنامه جنوبی از جمله محلاتی است که بخشی از بلوار فردوس غرب در آن قرار دارد.

محله فردوس
محله فردوس مشهورترین محله ای است که بلوار فردوس شرق در آن قرار دارد. محله فردوس از شمال با خیابان آیت الله کاشانی ، از جنوب با بزرگراه فهمیده ، از شرق با بزرگراه جناح و از غرب با بزرگراه باکری محدود شده است. محله فردوس در مجاورت محله های صادقیه ، محله اباذر ، محله مهران ، محله اکباتان ، محله آپادانا ، و محله پرواز بلوار فردوس قرار دارد.

سرای محله فردوس

آدرس و شماره تماس سرای محله فردوس
تهران فلکه دوم صادقیه ابتدای بزرگراه جناح نبش خیابان طاهریان
تلفن:
۰۲۱ ۴۴۹۶ ۱۳۷۲

جاهای دیدنی بلوار فردوس

جاهای دیدنی بلوار فردوس بسیار متنوع است. هم در بخش بلوار فردوس شرقی و هم در بلوار فردوس غرب ، جاهای دیدنی زیادی هستند که می توانید این جاهای زیبا را برای گردش و تفریح انتخاب کنید. اگر به دنبال جاهای دیدنی بلوار فردوس شرق می گردید ، باید بگوییم که عمده تفریحات بلوار فردوس شرق مربوط به غذاخوری ها و فست فودهای این قسمت است و بیشتر افرادی که با دنبال تفریح در بلوار فردوس شرق می روند ، بیشتر دنبال غذاخوری ها و فست فودهای بلوار فردوس هستند. فرهنگسرای فردوس هم البته از جاذبه های بلوار فردوس شرقی است. جاهای دیدنی بلوار فردوس غرب اما متنوع ترند. شاید بتوان گفت که بهترین جاذبه بلوار فردوس غرب ، پارک ارم است.

پارک ارم قدیمی ترین و بزرگترین شهربازی تهران است که خاطرات کودکان دهه ۶۰ با این پارک زیبا عجین شده است. پارک الهام یکی دیگر از جاذبه های بلوار فردوس است. پارک الهام در کنار رودخانه کن بوده و جزو جاذبه های طبیعت‌گردی در بلوار فردوس غرب است. پارک الهام از اولین پارک هایی است که در کنار رود دره های تهران احداث شد و امروزه تبدیل به جاذبه ای زیبا شده است. پارک پرنیان هم جزو پارک های زیبا در بلوار فردوس غرب است که عکس های زمستانی پارک پرنیان در بین علاقمندان این پارک بسیار مشهور است. از دیگر جاهای دیدنی بلوار فردوس غرب می توان به باشگاه استقلال ، کمپ ناصر حجازی و هایپر استار باکری اشاره کرد.

سوالات متداول درباره بلوار فردوس تهران

بلوار فردوس منطقه چنده؟
بلوار فردوس از محله های منطقه ۵ تهران است.

بلوار فردوس صادقیه کجاست؟
بلوار فردوس صادقیه از محله های مشهوری است که در مجاورت صادقیه قرار دارد. بلوار فردوس صادقیه در غرب فلکه دوم صادقیه قرار دارد و این بلوار بسیار بزرگ با عبور از بزرگراه های ستاری و بزرگراه باکری به بلوار الهام و بزرگراه حکیم می رسد. البته نام جدید بخش غربی بلوار فردوس صادقیه ، به نام ناصر حجازی تغییر کرده است. بلوار فردوس صادقیه از بهترین محله های منطقه صادقیه است و باید گفت که این محله از محله های بسیار پر تقاضا برای خرید و فروش خانه و آپارتمان است‌. بلوار فردوس صادقیه دارای امکانات بسیار خوبی برای زندگی است و این شرایط باعث شده است تا تبدیل به یک محله بسیار خوب در غرب صادقیه باشد.

فردوس شرق بهتره یا غرب؟
بسیاری از کاربران برای انتخاب این دو قسمت می پرسند که فردوس شرق بهتره یا غرب ؟ برای این عزیزان باید گفت که اگر به دنبال فضای شلوغ تر و دسترسی به امکانات شهری بیشتر هستید ، فردوس شرق منطقه بهتری است و اگر به دنبال محیطی دنج و خلوت تر و البته با امکانات طبیعت گردی بیشتر هستید ، فردوس غرب برای زندگی بهتر است.

5/5 - (5 امتیاز)
بلوار اباذر
عبدل آباد ، اطلاعات کامل محله

9 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  مترو بلوار فردوس برای هر دو تا محله بلوار فردوس خوبه. هم مترو بلوار فردوس شرق دسترسی خوبی داره . هم مترو بلوار فردوس غرب به این محله نزدیکه.

  پاسخ
 • سلام
  قیمت خانه تو بلوار فردوس نسبت به امکاناتش چطوره ؟ می ارزه کسی تو بلوار فردوس با این قیمتها خونه بخره؟

  پاسخ
 • سلام
  در مورد پوضوع قیمت خانه در بلوار فردوس باید عرض کنم که این منطقه از نظر قیمت آپارتمان منطقه خیلی خوبیه. چون قیمت آپارتمان در بلوار فردوس تو هر لوکیشنی و برای هر سلیقه ای پیدا میشه. معمولا اینطور عنوان میشه که بالاترین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس متعلق به بلوار فردوس شرق تو ضلع شمالی اون هست. مثلا خیابان رامین شمالی و خیابان وفا آذر بالاترین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس رو به خودش اختصاص می ده. بعد از این قسمت ها خیابان سازمان برنامه تو بلوار فردوس غرب میشه که بالاترین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس رو به خودش اختصاص داده و بعد از این دو مورد خیابان بهار هست که بالاترین قیمت ها رو داره. اما به طور کلی قیمت خانه در بلوار فردوس با وجود امکانات و شرایط خوب اون بسیار مناسبه.

  پاسخ
 • بلوار فردوس شرق دیگه جایی برلی زندگی نیست. ترافیک بلوار فردوس شرق کشنده شده. مثل ترافیک خیابان انقلاب و حتی بدتر از اون شده. واقعا نمی دونیم کجا پناه ببریم از دست این ترافیک

  پاسخ
 • ترافیک بلوار فردوس به خاطر تراکم زیاد این منطقه است. مرکز خرید زیاد همهمیشه برای یک محله خوب نیست. درسته که بلوار فردوس شرق مراکز خرید زیاد داره اما همین موضوع ترافیک میشه افتضاح بلوار فردوس

  پاسخ
 • بلوار فردوس غرب بهتر از بلوار فردوس شرقی شده‌ . بلوار فردوس غرب هم خیلی دنج تره و هم خیلی خلوت تره. ترافیک بلوار فردوس شرق کشنده است. مخصوصا بلوار فردوس شرق تو همه ساعت ها ترافیک داره. حتی سر ساعت های ظهر. اصلا هم معلوم نیست. چرا این ترافیک شدید تو بلوار فردوس شرق درست می شه. تو بحث مقایسه فقط می تونم بگم بلوار فردوس غرب بهتره

  پاسخ
 • سلام
  بلوار فردوس شرق دیگه جای زندگی نیست. هر روز ترافیک وشلوغی خیابون هاش بیشتر می شه. شده پاتوق شکم گردی و گرفتاریش برای اهالی محله است

  پاسخ
 • بهترین خیابان محله مهران بدون شک خود خیابان مهران میباشد که مثل جزیره میمونه و تردد در این خیابان زیاد نیست خیلی آرومه
  بهترین جا برای خرید آپارتمان خیابان مهران است

  پاسخ
 • سلام، من چند سالی فردوس غرب زندگی کردم. فردوس غرب برای کسانی که کار آزاد دارند یا چند تا خودرو دارند خوبه، چون خیابان هاش خلوته و امکانات شهری آنچنانی مثل فردوس شرق نداره، اما فردوس شرق برای کارمندا یا کسانی که قصد تردد با تاکسی و امکانات شهری و مراکز بزرگ خرید رو دارند بهتره. ضمنا دسترسی مترو فردوس شرق صادقیه هست، اما فردوس غرب یه ایستگاه عقب تره

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
خروج از نسخه موبایل