سرای محله المهدی یکی از مراکز فرهنگی محله المهدی است. محله المهدی یکی از محلات شمالی جنت آباد است. امکانات و کلاسهای سرای محله المهدی بسیار متنوع و کاربردی است. این مرکز فعالیت های بسیار خوبی را در محله المهدی به اجرا گذاشته است. در این صفحه قصد داریم نگاهی به امکانات و کلاسهای سرای محله المهدی داشته باشیم. در ابتدا آدرس و شماره تلفن سرای محله المهدی را به شما معرفی خواهیم کرد.

آدرس سرای محله المهدی

انتهای بزرگراه ستاری ، خیابان زیتون ، کوچه طور جنوبی
شماره تلفن سرای محله المهدی
۰۲۱۴۴۸۵۰۳۷۶
۰۲۱۴۴۸۵۰۳۷۷

امکانات و کلاسهای سرای محله المهدی

کانون کودک
کانون کودک سرای محله المهدی بخش مهمی از فعالیت های این مرکز است. کانون کودک سرای محله المهدی، با کلاس ها و فعالیت های بسیار شاد ، محیطی مناسب را برای رشد فکری و ذهنی کودکان ایجاد کرده است. کلاسهای زیادی در این کانون کودک برگزار می گردد و برخی از این کلاسها نیز به صورت ساعتی برگزار می‌شود. شما میتوانید بصورت ساعتی در کلاسهای مونته سوری و زبان انگلیسی ، نقاشی و سفال ، علوم پایه و ورزش بازی ، ورزش مادر و کودک ثبت نام کرده و از این کلاسها استفاده کنید.

کلاسهای هنری

سرای محله المهدی در زمینه برگزاری کلاس های هنری بسیار فعال است. این کلاس ها شامل آموزش گلیم بافی ، فرش بافی ، خیاطی ، نقاشی ، طراحی و بسیاری از رشته های هنری می شود.

کلاسهای دیگر سرای محله المهدی عبارتند از
کلاسهای زبان
کلاسهای تقویتی
چرتکه
ژیمناستیک
دفاع شخصی
آشپزی
و کیک و شیرینی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن سرای محله المهدی تماس بگیرید. اگر در مورد کلاسهای سرای محله المهدی نظر و پیشنهادی دارید ، آن را با وبسایت کوچه گرد به اشتراک بگذارید.

سرای محله صادقیه
سرای محله شهرک نفت ، سیمون بولیوار

پست های مرتبط

سرای محله فردوس
سرای محله

سرای محله فردوس

0
سرای محله فردوس یکی از مراکز فرهنگی محله فردوس در منطقه ۵ تهران است. سرای محله فردوس با امکانات بسیار…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست