1. صفحه اصلی
  2. سرای محله
  3. سرای محله جنت آباد جنوبی
سرای محله جنت آباد جنوبی

سرای محله جنت آباد جنوبی

سرای محله جنت آباد جنوبی یکی از اماکن فرهنگی بسیار خوب در محله جنت آباد جنوبی است. سرای محله جنت آباد جنوبی با امکانات بسیار زیاد خود در زمینه های مختلف آموزشی ، فرهنگی ، اجتماعی و هنری در محله جنت آباد جنوبی در حال فعالیت است. در این صفحه قصد داریم امکانات و بخش های مختلف سرای محله جنت آباد را به شما معرفی کنیم.
در ابتدا آدرس و شماره تماس سرای محله جنت آباد جنوبی را به شما معرفی می کنیم

آدرس سرای محله جنت آباد جنوبی

جنت آباد جنوبی، بلوار لاله شرقی ، خ مجاهد کبیر ، خ جهاد اکبر ، نبش کوچه بنفشه 6 شرقی
شماره تلفن سرای محله جنت آباد جنوبی
02144614419

امکانات سرای محله جنت آباد جنوبی

کتابخانه سرای محله جنت آباد جنوبی

در سرای محله جنت آباد جنوبی کتابخانه ای مجهز وجود دارد. کتابخانه سرای محله جنت آباد جنوبی دارای سالن قرائت خانه خویی جهت مطالعه وجود دارد. مخزن کتابخانه سرای محله جنت آباد جنوبی با کتاب هایی در عناوین مختلف مانند رمان ایرانی و خارجی ، کتابهای داستان ایرانی و خارجی برای کودکان و کتاب های روانشناسی و علمی و تاریخی می تواند امکانات قابل قبولی را به اهالی این‌محله ارائه کند‌.

سالن ورزشي سرای محله جنت آباد جنوبی

سالن ورزشی سرای محله جنت آباد جنوبی نیز یکی دیگر از امکانات این سرای محله است. سالن ورزشی سرای محله جنت آباد جنوبی با سه سالن ورزشی خدمات ورزشی بسیار زیادی را به ورزشکاران ارائه می دهد.

زمین های ورزشی سرای محله جنت آباد جنوبی، با امکانات رفاهی و امنیت بالا در محله جنت آباد جنوبی برای ورزش های مختلف توپی مانند فوتسال محیطی گرم را برای ساکنین این محله ایجاد کرده است.

آمفی تئاتر سرای محله جنت آباد جنوبی

سالن آمفی تئاتر سرای محله جنت آباد جنوبی با گنجایش ۱۲۰ نفر محیطی مناسب را برای برگزاری جشن ها و همایش ها به خصوص برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان فراهم می کند که می توان از این سالن استفاده های بسیار زیادی برد.

کلاس های آموزشی سرای محله جنت آباد جنوبی

سرای محله جنت آباد جنوبی کلاس های آموزشی متنوعی را برای اهالی این‌محله در نطر گرفته است.
کلاس های آموزشی سرای محله جنت آباد جنوبی شامل موارد زیر می شود

کلاسهای کامپیوتر محله جنت آباد جنوبی

کلاس های هنرهای تجسمی جنت آباد جنوبی اعم از کلاس های کلاس های خوشنویسی ، نقاشی ، طراحی ، معرق کاری زیور آلات ، خیاطی و شیرینی پزی

کلاس های کامپیوتر جنت آباد جنوبی

کلاس های کامپیوتر سرای محله جنت آباد جنوبی جزو کلاس های پر متقاضی است و این کلاس ها برای تمامی رده های سنی و با کیفیت خوب به متقاضیان آن عرضه می شود.

برنامه های آموزش شهروندی

برنامه های آموزش شهروندی از جمله برنامه های موفق و پر طرفدار در سرای محله جنت آباد جنوبی است. سرای محله جنت آباد جنوبی کلاس های آموزش شهروندی مناسبی را در رده های مختلف و با عناوین مذهبی، سلامت ، سبک زندگی و فناوری به ساکنین محله جنت آباد جنوبی ارائه می دهد که این برنامه ها در طول سال پای ثابت برنامه های اجتماعی سرای محله جنت آباد جنوبی است.

آدرس کانال تلگرام سرای محله جنت آباد جنوبی
https://t.me/jannatabadjonubi

آدرس اینستاگرام سرای محله جنت آباد جنوبی
@jannatabadjonoobi

5/5 - (1 امتیاز)
سرای محله شهرک ولیعصر شمالی
سرای محله جنت آباد مرکزی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست