1. صفحه اصلی
  2. سرای محله
  3. سرای محله سازمان برنامه شمالی
سرای محله سازمان برنامه شمالی

سرای محله سازمان برنامه شمالی

محله سازمان برنامه شمالی یکی از محلات خوب و زیبای منطقه ۵ تهران است. محله سازمان برنامه شمالی از نظر امکانات آموزشی و فرهنگی، دارای شرایط مطلوب و خوبی است و یکی از بهترین مراکز آموزشی محله سازمان برنامه شمالی، سرای محله سازمان برنامه شمالی است. این سرای محله با امکانات سخت افزاری و ساختمان جدید الاحداث خود توانسته است به یکی از مراکز فرهنگی و اجتماعی محله سازمان برنامه شمالی تبدیل شود و خدمات بسیار مناسبی را برای ساکنین محله انجام دهد. در این صفحه قصد داریم نگاهی به امکانات سرای محله سازمان برنامه شمالی و کلاس‌های سرای محله سازمان برنامه شمالی داشته باشیم.

 

در ابتدا آدرس و شماره تلفن سرای محله سازمان برنامه شمالی را به شما معرفی خواهیم کرد.

آدرس سرای محله سازمان برنامه شمالی

تهران ، بلوار آیت الله کاشانی ، خیابان سازمان برنامه شمالی، خیابان براتلو ، پارک مریم
شماره تلفن سرای محله سازمان برنامه شمالی
۰۲۱۴۴۱۰۹۷۹۶

امکانات سرای محله سازمان برنامه شمالی

سرای محله سازمان برنامه شمالی به دلیل قرار گرفتن در پارک مریم محله سازمان برنامه شمالی و ساختمان بسیار خوبی که در اختیار دارد ، دارای امکانات و موقعیت بسیار مناسبی است.

کتابخانه سرای محله سازمان برنامه شمالی

کتابخانه سرای محله سازمان برنامه شمالی دارای مخزن و قرائت خانه خویی جهت مطالعه و امانت گرفتن کتاب های درسی و کتاب های کمک آموزشی است. کتابخانه سرای محله سازمان برنامه شمالی دارای برنامه های متنوعی در زمینه کتابخوانی مانند معرفی کتاب و برنامه های هفته کتابخوانی است‌.

کلاس های آموزشی سرای محله سازمان برنامه شمالی

سرای محله سازمان برنامه شمالی برگزار کننده کلاس های مختلف آموزشی است. کلاس هایی مانند کلاس شطرنج ، کلاس های آموزش ویترای ، کلاس های خیاطی ، کلاس های نقاشی و طراحی و و کلاس های آموزشی هنری بسیاری است که در فصول مختلف سال این کلاس ها را برگزار می کند.

بخش ادبیات جایگاه ویژه ای در سرای محله سازمان برنامه شمالی دارد. کلاس های مختلف ادبی و برنامه های ادبی این سرای محله با همکاری شاعران مشهور تهران در فرصت های مختلف و در طی سال برای علاقمندان ادبیات و دنیای شعر برگزار شده و بسیاری از این برنامه ها نیز برای علاقمندان به صورت رایگان عرضه می شود.

مشارکت های اجتماعی

در سرای محله سازمان برنامه شمالی برنامه های بسیار زیادی در بخش مشارکت های اجتماعی برگزار می شود. کمک در جهت رفع مشکلات مالی اقشار آسیب پذیر و پویش های آزادی مادران زندانی از جمله این برنامه ها برای تقویت مشارکت اجتماعی است.

کلاس های ورزشی

کلاسهای ورزشی سرای محله سازمان برنامه شمالی بسیار متنوع و با کیفیت بالا است. سرای محله سازمان برنامه شمالی با امکانات ورزشی خوب اعم از سالن ورزش و زمین ورزشی روباز کلاس های ورزشی فوتسال ، والیبال ، ایروبیک و ورزش های رزمی برای سنین مختلف را برگزار کرده و بسیاری از اهالی محله سازمان برنامه شمالی از این امکانات بهره مند می شوند.
اگر شما تجربه ای از امکانات و کلاس های سرای محله سازمان برنامه شمالی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

4.9/5 - (9 امتیاز)
سرای محله سازمان برنامه جنوبی
سرای محله نوروز آباد (محله خلیج فارس)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست