سرای محله سعادت آباد یکی از مراکز فرهنگی سعادت آباد تهران است. سرای محله سعادت آباد با امکانات و کلاس های آموزشی متنوعی که در سطح این محله برگزار می کند، توانسته است نقش مهمی را در افزایش مشارکت اجتماعی و مشارکت فرهنگی محله سعادت آباد داشته باشد. در این صفحه قصد داریم نگاهی به امکانات و کلاس‌های سرای محله سعادت آباد داشته باشیم. در ابتدا برای ارتباط بهتر ، آدرس و شماره تماس سرای محله سعادت آباد را به شما معرفی خواهیم کرد.

آدرس و شماره تماس سرای محله

سعادت آباد، میدان شهید تهرانی مقدم (کاج) ، انتهای خیابان دوم (شهید عبقری) ، ابتدای خیابان بهزاد جنوبی، بوستان شقایق ، سرای محله سعادت آباد
شماره تماس :
۰۲۱۲۲۱۱۶۷۶۱
۰۲۱۲۲۱۱۶۷۶۲

امکانات و کلاس‌های سرای محله سعادت آباد

مهد کودک و پیش دبستانی

مهد کودک و پیش دبستانی سرای محله سعادت آباد با امکانات و کلاس های آموزشی بسیار خوب خود ، محیطی مناسب را برای رشد و پیشرفت کودکان ایجاد کرده است‌. در این خانه کودک آموزش های متنوعی اعم از آموزش سفالگری ، کارگاه نقاشی و کودک خلاق ، آموزش زبان و کودک الکترونیک ، افزایش تمرکز و موسیقی ارف به کودکان آموزش داده می شود.

کلاس‌های هنری

کلاس های هنری سرای محله سعادت آباد بسیار متنوع است. این کلاس ها شامل کلاس‌های تاتر ، نمایش خلاق و بازیگری ، کلاس های طراحی و نقاشی ، کلاس های آموزش خیاطی و کلاس های خوشنویسی می شود.

کلاس های موسیقی

رشته موسیقی در بین خانواده های ایرانی بسیار پرطرفدار است و به همین دلیل سرای محله سعادت آباد آموزش موسیقی را در رشته های موسیقی ایرانی و پاپ همراه با سازهای تار و سه تار ، پیانو و ارگ ، گیتار ، سازهای کوبه ای مانند کاخن ، هنگ و سلفژ و همخوانی برگزار می کند.

کانون گردشگری

کانون گردشگری سرای محله سعادت آباد یکی از بخش های فعال و جذاب این سرای محله است. کانون گردشگری این سرای محله تورهای مختلف این سرای محله شامل تورهای یک روزه تهرانگردی و دو روزه ایرانگردی می شود.

گلخانه سرای محله

اگر اهل طبیعت و گل و گیاه آپارتمانی هستید ، در سرای محله سعادت آباد، گلخانه ای بسیار زیبا وجود دارد که می توانید گلهای آپارتمانی بسیار زیبایی را از این گلخانه تامین کنید. در این گلخانه فروش گل های زینتی ، آپارتمانی ، فروش گلدان ، فروش خاک گلدان و سفارش گلدان صورت می گیرد و خدماتی چون چمن زنی ، گل کاری ، چمن کاری ، هرس کاری ، سم پاشی ، درمان گل و گیاه های مریض ، انجام امور باغ و باغچه منازل و تهیه و ساخت آبنما نیز برای علاقمندان به گل و گیاه انجام می گیرد.

شما می توانید جهت کسب اطلاع از برنامه های آموزشی سرای محله سعادت آباد و نحوه برگزاری کلاس های آن با شماره تلفن این سرا تماس گرفته و اگر نظری در مورد این سرای محله و امکانات آن دارید ، با ما به اشتراک بگذارید.

سرای محله وصفنارد
سرای محله فرمانیه

پست های مرتبط

سرای محله قیطریه
سرای محله

سرای محله قیطریه

0
سرای محله قیطریه یکی از مراکز فرهنگی محله قیطریه در منطقه ۱ تهران است. سرای محله قیطریه با امکانات و…
سرای محله اباذر
سرای محله

سرای محله اباذر

0
سرای محله اباذر یکی از مراکز فرهنگی محله اباذر صادقیه در منطقه ۵ تهران است. کلاسهای سرای محله اباذر بسیار…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست