1. صفحه اصلی
  2. سرای محله
  3. سرای محله فرمانیه
سرای محله فرمانیه

سرای محله فرمانیه

سرای محله فرمانیه از مراکز مهم فرهنگی محله فرمانیه تهران است. گر چه در محله فرمانیه مراکز فرهنگی متعددی را می توان پیدا کرد، اما سرای محله فرمانیه یکی از خاصترین و بهترین این مراکز است که به جز کلاس ها و امکانات آموزشی فعالیت بسیار زیادی را در بخش های مشارکت اجتماعی و مشارکت فرهنگی محله فرمانیه دارد. در این صفحه نگاهی خواهیم داشت به امکانات و کلاس‌های سرای محله فرمانیه. قبل از هر مطلبی برای ارتباط بهتر با این سرای محله ، آدرس و کلاسهای سرای محله فرمانیه را به شما معرفی خواهیم کرد.

آدرس سرای محله فرمانیه

آدرس :خیابان دیباجی شمالی، بن بست شهید شکری، پلاک4، سرای محله فرمانیه

تلفن تماس:
02122283316

امکانات و کلاسهای سرای محله فرمانیه

کتابخانه
کتابخانه سرای محله فرمانیه دارای سالن قرائت خانه بسیار خوبی است که‌ دانش آموزان و دانشجویان و تمامی علاقمندان به کتاب می توانند از این محیط برای مطالعه و آمادگی برای آزمون های مختلف دانش آموزی و دانشجویی استفاده کنند.

خانه کودک

یکی از امکانات سرای محله فرمانیه، خانه کودک این مرکز است. خانه کودک این سرا دارای بخش های مختلف آموزشی است. کلاس های آموزشی بلز ، فلوت ، تنبک ، نمایش عروسکی ، نقاشی و تمرینات تقویت ذهنی از جمله این آموزش ها است.

کلاس های ورزشی ویژه بانوان

سرای محله فرمانیه کلاس های ورزشی ویژه بانوان را در برنامه های خود دارد. این کلاس ها بخش های مختلفی مانند سی ایکس (شکم پهلو) ، فیتنس (تی آر ایکس و فانکشنال) ، یوگا و ارائه برنامه ورزشی و غذایی را در خود دارد و بیشتر این برنامه ها زیر نظر مربی رسمی فدراسیون و کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی برای علاقمندان ارائه می شود.

کلاسهای موسیقی

تدریس گیتار، دف و تنبک، کاخن، سه تار، سنتور ، تار ، سه تار و ویولن از جمله برنامه های سرای محله فرمانیه است.

کلاس های هنری

کلاس های هنری سرای محله فرمانیه بسیار متنوع است. این کلاس ها شامل تدریس انواع هنرهای، تریکو بافی ، پتینه ، معرق کاری ، ساخت بدلیجات ، نقاشی ، بافت مو ، خیاطی و خوشنویسی می شود.

کلاس های علمی و آموزشی

کلاس های آموزش کامپیوتر ، آموزش زبان انگلیسی و زبان های دیگر ، و بسیاری از کلاس های آموزشی متنوعی در این سرا برگزار می شود که برای بالا بردن سطح علمی و آموزشی جامعه بسیار مفید است.

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری کلاس های آموزشی سرای محله فرمانیه با شماره تلفن این سرا تماس گرفته و اگر نظری دارید حتما با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز شما به این مطلب
سرای محله سعادت آباد
سرای محله بهرود

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست