1. صفحه اصلی
  2. مقالات و نوشته ها
  3. مراکز واکسیناسیون کرونا در سعادت آباد
مرکز واکسن کرونا

مراکز واکسیناسیون کرونا در سعادت آباد

مراکز واکسیناسیون کرونا در سعادت آباد از جمله مراکز هستند که در آنها واکسیناسیون کرونا انجام می شود. پس از شیوع بیماری کرونا مراکز واکسیناسیون کرونا در تهران آغاز به فعالیت کردند. فعالیت این مراکز در جهت تزریق واکسن کرونا به متقاضیان دریافت واکسن کرونا است. محله سعادت آباد نیز به عنوان یکی از بزرگترین محلات تهران و بر اساس نیاز به تزریق واکسن دارای مراکز است که در آن ها تزریق واکسن کرونا انجام می گیرد. واکسن های موجود در این مراکز از جمله واکسن های مورد تایید وزارت بهداشت بوده و انجام این واکسیناسیون نیز با پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد.

لیست مراکز واکسن کرونا در سعادت آباد

سعادت آباد دارای سه مرکز تزریق واکسن کرونا است. این مراکز بیشتر در شمال سعادت آباد قرار داشته و متقاضیان دریافت واکسن کرونا نی توانند جهت انجام واکسیناسیون کرونا به این مراکز مراجعه کنند.


مرکز واکسیناسیون بیمارستان شهید مدرس

بیمارستان شهید مدرس در جهت انجام واکسیناسیون کرونا بسیار فعال بوده و بخشی از فضای خود را جهت انجام واکسیناسیون کرونا در اختیار وزارت بهداشت قرار داده است. در این مرکز واکسیناسیون کرونا برای رده های مختلف سنی و همچنین با تمام واکسن های مورد تایید وزارت بهداشت صورت می گیرد. رده سنی انجام واکسیناسیون کرونا در این مرکز از ۱۲ سال است و این مرکز برای تمامی رده های سنی عمل واکسیناسیون را انجام می دهد. واکسن های موجود در این مرکز واکسن سینو فارم است.

نوع واکسن:
سینو فارم چینی (دوز اول و دوم)

مدارک لازم:
کارت ملی

ساعات واکسیناسیون:
شنبه تا پنجشنبه‌‌‌: ۸ تا ۱۷
جمعه‌ها: تعطیل

 

آدرس مرکز واکسیناسیون بیمارستان شهید مدرس
تهران. اتوبان یادگار ، خروجی سعادت آباد ، بیمارستان شهید مدرس

برای رفتن به این مرکز می توانید از اتوبان یادگار امام وارد بلوار سعادت آباد شده و خود را به مرکز واکسیناسیون بیمارستان شهید مدرس برسانید. این مرکز در ابتدای بلوار سعادت آباد قرار دارد و به محض ورود به بلوار سعادت آباد به این مرکز خواهید رسید.


مرکز واکسیناسیون سوله ایثارگران باشگاه ورزشی الزهرا

مرکز واکسیناسیون سوله ایثارگران باشگاه ورزشی الزهرا از جمله مراکز واکسیناسیون کرونا در سعادت آباد است. این مرکز برای تزریق واکسن تمامی انواع واکسن های مورد تایید وزارت بهداشت را در اختیار دارد. واکسن های سینو فارم ، آسترازنکا و واکسن برکت از جمله این واکسن ها هستند.


آدرس مرکز واکسیناسیون سوله ایثارگران باشگاه ورزشی الزهرا
تهران، یادگار امام شمال ،ایثارگران جنوبی
برای رفتن به مرکز واکسیناسیون سوله ایثارگران می توانید از بزرگراه یادگار وارد خروجی خیابان ایثار شده و خود را به این مرکز برسانید.

ساعات واکسیناسیون:
شنبه تا پنجشنبه‌: (۸ تا ۱۴) و (۱۶ تا ۲۰)
جمعه‌ها: ۸ تا ۱۹
ایام تعطیل رسمی: ۸ تا ۱۹

نوع واکسن:
سینو فارم چینی (دوز اول و دوم)
آسترازنکا (دوز دوم)(تعداد محدود)
برکت ایرانی (دوز دوم)

مدارک لازم:
کارت ملی

مرکز واکسیناسیون بیمارستان عدل قوه قضاییه

مرکز واکسیناسیون بیمارستان عدل قوه قضاییه از جمله مراکز واکسیناسیون کرونا در سعادت آباد است‌. این مرکز نیز در مدت فعالیت خود فعالیت مستمر و قابل ملاحظه ای را در امر تزریق واکسن کرونا به متقاضیان داشته است.

آدرس مرکز واکسیناسیون بیمارستان عدل قوه قضاییه
تهران، اوین ، یادگار جنوب. خیابان قدوسی. بیمارستان عدل قوه قضائیه

نوع واکسن:
سینو فارم چینی (دوز اول و دوم)

ساعات واکسیناسیون:
شنبه تا پنجشنبه: ۸ تا ۱۶
جمعه‌‌ها: تعطیل است.

مدارک لازم:
کارت ملی

نکاتی درباره مراکز واکسیناسیون کرونا در سعادت آباد

مراکز واکسیناسیون کرونا در سعادت آباد از زمان شروع واکسیناسیون کرونا در تهران خدمات قابل ملاحظه و بسیار خوبی را به ساکنین این محله داده اند. این مراکز جزو بهترین مراکز تزریق واکسن کرونا در غرب تهران هستند. میزان شلوغی در این مراکز واکسیناسیون کرونا ، در سطح متوسطی قرار دارد. در ساعات مختلف روز میزان شلوغی این مراکز تغییر کرده و در ساعات میانی روز معمولا دارای شلوغی کمتری هستند.

 

5/5 - (3 امتیاز)
مرکز واکسن کرونا ایران مال + آدرس و شماره تلفن 💉
دژ رشکان قدیمی ترین قلعه باستانی ری در تسخیر معتادین

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
خروج از نسخه موبایل