1. صفحه اصلی
  2. مراکز خرید تهران
مراکز خرید تهران

مراکز خرید تهران

2 دیدگاه

مراکز خرید تهران از جمله بهترین مراکز خرید ایران هستند. مراکز خرید تهران دارای تنوعی مثال زدنی در نوع خود هستند که این مراکز خرید را منحصر به فرد کرده است. تهران شهر خرید است‌. جاهای دیدنی تهران تمامی ندارد. بازارهای تهران از بازار تجریش تا بازار تهران و بازارهای جدید تهران همه دیدنی و سرشار از شور و شعف هستند. بازارهای تهران از بازار تجریش تا بازار شاه عبدالعظیم و از ایران مال تا بازار تهران هر کدام دارای امکانات و خصوصیات خاص خود هستند.

برخی از این بازارها دارای قدمت تاریخی و بافت قدیمی بوده و به جز مرکزی اقتصادی ، در طی این سال ها مبدل به مراکزی فرهنگی و اجتماعی شده اند و برخی از بازارهای تهران در این چند سال ایجاد شده و بیشتر مرکزی اقتصادی هستند. مال های تهران در دهه اخیر رشد فزاینده ای داشته و از شمالی ترین نقاط شهر تهران تا جنوبی ترین و از شرقی ترین نقاط شهر تهران تا غربی ترین مناطق تهران را در بر گرفته اند. مال های تهران در پی آن بوده اند که خود را به عنوان مراکز و نمادهای مدرنیته شهر تهران معرفی کنند، در این صفحه در پی آن هستیم که سری به برخی از مراکز خرید تهران زده و آنها را به شما معرفی کنیم.

در تهران از کجا خرید کنیم؟

در تهران از کجا خرید کنیم پرسشی است که بسیاری از کاربران از خود می پرسند. درباره این پرسش باید گفت که تهران مراکز خرید بسیاری دارد که به صورت تخصصی بر روی عرضه انواع کالاها و محصولات فعالیت دارند. این مراکز خرید ، مراکز خرید عمومی و مراکز خرید تخصصی هستند که در تهران وجود دارند. مراکز خرید تهران شامل قدیمی ترین مراکز خرید تهران تا مدرنترین و لوکس ترین مراکز خرید هستند. مراکز خرید پوشاک ، مراکز خرید فرش در تهران ، مراکز خرید لوازم خانگی در تهران ، مراکز خرید میوه و تره بار در تهران ، مراکز خرید ماهی در تهران ، مراکز خرید لوازم پزشکی در تهران ، مراکز خرید مبلمان در تهران ، مراکز خرید لوازم چوبی در تهران ، مراکز خرید ساز در تهران ، مراکز خرید پارچه در تهران ، مراکز خرید آجیل و خشکبار در تهران و بسیاری دیگر از اقلام و کالاها در تهران وجود دارد و همه این مراکز خرید جزو بهترین ها هستند.

بازارهای تهران هر کدام دارای رنگ و بوی خاص خود هستند و کالاهای خود را به مشتریان عرضه می کنند. بازارهای تهران در سراسر این شهر پراکنده شده اند و نمی توان به راحتی گفت که در تهران باید از کجا خرید کنیم ، اما می توان گفت که اگر به دنبال خرید های تخصصی در بازارهای تهران هستید ، بیشتر باید به مناطق مرکزی تهران بروید. به طور مثال در منطقه ۱۲ تهران لیست بلند بالایی از بازارهای تخصصی در مقابل شما است. بازار بزرگ تهران خود به عنوان بزرگترین بازار تهران و بزرگترین بازار ایران ، محل عرصه بسیاری از اقلام است.

در این بازار انواع پوشاک ، طلا و جواهر ، ظروف آشپزخانه ، مواد خوراکی ، فرش ، آجیل و خشکبار ، پارچه ، کیف و کفش ، لوازم آرایشی و بهداشتی و هر نوع از محصولات و مایحتاج زندگی را می توانید بیابید. در محدوده بازار بزرگ تهران ، مرکز خرید پارچه مولوی ، مرکز خرید لوازم برقی و روشنایی لاله زار ، مرکز خرید لوازم یدکی اتومبیل امیرکبیر، مرکز خرید موتورسیکلت و دوچرخه گمرک ، مرکز خرید مواد خوراکی خیابان مولوی ، بازار لوازم خانگی شوش ، بازارساز بهارستان ، بازار لوازم خانگی امین حضور ، بازار دوربین منوچهری ، بازار موبایل خیابان جمهوری ، بازار کتاب خیابان انقلاب ، بازار چاپ بهارستان ، بازار لباس عروس سه راه جمهوری ، بازار تجهیزات پزشکی خیابان ولیعصر ، بازار لوازم ورزشی منیریه، بازار ماهی فروشان سرچشمه و بازار لوازم لوازم صوتی و تصویری خیابان جمهوری ، بازارهایی هستند که می توانید در آن ها انواع کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنید.

این بازارها تنها بخشی از بازارهای موجود در محدوده مرکزی تهران هستند. مگامال های تهران نیز جزو مراکز خرید بزرگ تهران هستند. در مگامال های تهران بیشتر کالاهایی مانند پوشاک و کیف و کفش زنانه و مردانه ، لوازم آرایشی و بهداشتی و مایحتاج روزانه عرضه می شوند. تفاوت عمده خرید در مگامال های تهران با بازارهای مرکزی در عرضه تخصصی در بازارهای محدوده مرکزی شهر با عرضه محصولات و کالاهای عمومی در مگامال ها است. اگر به دنبال خرید تخصصی و ارزان هستید باید به محدوده های مرکزی شهر بروید و اگر به دنبال خرید عمومی هستید و یا به دنبال برندهای معتبر پوشاک و لباس و کیف و کفش هستید ، باید نیاز خود را از مگامال ها تهیه کنید ، چرا که بسیاری از برندهای پوشاک و کیف و کفش در مگامال های تهران دارای فروشگاه هستند. در بازارهای تهران می توانید از تمام محصولات مورد نیاز خود ، بهترین و بیشترین تنوع را بیابید و باید بدانید که هر کدام از بازارهای تهران در نوع خود از بهترین ها هستند.

بازار بزرگ تهران

تهران قدیم را با بازار بزرگ تهران می شناسند. بازار تهران بزرگترن بازار شهر تهران و کل کشور بوده و عنوان قدیمیترین بازار تهران را به دوش می کشد. سر توماس هربرت در سفرنامه خود در سال 1108 قمری خاطراتی را از بازار بزرگ تهران نقل می کند که نشان از قدمت طولانی بازار بزرگ تهران دارد. برخی قدمت بازار بزرگ تهران را به دوران صفویه و برخی قدمت بازار تهران را به دوران قاجار نسبت می دهند. هر چه باشد اما بی شک این بازار قبل از تمام این ادوار نیز فعالیت داشته و در این دوران رنگ و بوی امروز را به خود گرفته است. بازار بزرگ تهران بزرگترین مرکز اصلی توزیع کالا در کل کشور است. بزرگترین بنکداران کل کشور از بازار بزرگ تهران اقدام به توزیع کالاهای خود می کنند و به همین دلیل است که بازار تهران معتبرترین بازار کشور است. جز اعتبار اقتصادی بازار بزرگ تهران یکی از بزرگترین مراکز اجتماعی و فرهنگی تهران نیز هست. بسیاری از مراکز فرهنگی و اجتماعی در بازار تهران فعالیت می کنند.

بازار تهران به لحاظ قدمت تاریخی دارای ابنیه تاریخی منحصر به فردی است. از مقبره لطفعلی خان زند در بازار فرش فروشان تا بسیاری از مساجد مهم شهر تهران در بازار تهران قرار دارند که این موارد اهمیت بازار بزرگ تهران را در ادوار تاریخی نشان می دهد. بازار بزرگ تهران دارای سراها ، تیمچه ها ، پاساژها و بازارهای بسیار بزرگ و متعددی است که بزرگترین توزیع کنندگان انواع کالاها را در خود جای داده است. اگر قصد خرید همراه با تهرانگردی با طعم خاطرات تهران قدیم را دارید ، پیشنهاد وبسایت کوچه گرد بازار بزرگ تهران است.

مرکز خرید کوروش

مرکز خرید کوروش بی شک یکی از بزرگترین مراکز خرید تهران در غرب پایتخت است. مرکز خرید کوروش با امکانات و فضای بزرگ و چند منظوره خود توانسته است خود را به عنوان یکی از بهترین جاهای تفریحی تهران نیز معرفی کند. مرکز خرید کوروش به جز فروشگاه های متعدد جهت خرید لباس و پوشاک و یا فروشگاه های خرید موبایل و لوازم جانبی و فروشگا ههای مد و لباس دارای امکانات و فضای تفریحی زیادی است که جلوه خاصی را به این مرکز خرید داده است. مرکز خرید کوروش دارای رستوران ها و فود کورت های بسیار زیادی است که پذیرای بازدید کنندگان مجتمع کوروش هستند. رستوران های مرکز خرید کوروش از برندهای معتبر صنعت رستوران و غذای کشور هستند. از جمله امکانات جانبی مرکز خرید کوروش مجتمع سینمایی کوروش است. پردیس سینمایی کوروش دارای چند سالن سینما است که می تواند روزانه چندین فیلم سینمایی را به معرض عموم بگذارد. از دیگر امکانات مرکز خرید کوروش می توان به هفت طبقه پارکینگ، هایپر مارکت ، سرزمین بازی ، بورس طلا و جواهر ، واحد های اداری و فرهنگی و روف گاردن و بسیاری از امکانات تفریحی و ورزشی است.
آدرس و مسیر دسترسی به مرکز خرید کوروش
مرکز خرید کوروش در مسیر جنوب به شمال اتوبان ستاری، مابین اتوبان های حکیم و شهید همت قرار دارد. گر چه در نزدیکی مرکز خرید کوروش ایستگاه مترو وجود ندارد اما شما می توانید ایستگاه اکباتان را به عنوان مسیر مترو مرکز خرید کوروش انتخاب کرده و خود را با تاکسی به مرکز خرید کوروش برسانید.

بازار تجریش

بازار تجریش در محله تجریش و در کنار امامزاده صالح یکی از قدیمیترین بازارهای شهر تهران است. بازار تجریش به لحاظ قدمت کمتر از بازار تهران نیست. در گذشته ساکنین شمیرانات اقلام مورد نیاز خود را از بازار تجریش تامین می کردند و این بازار بزرگترین بازار شمیرانات در مسیر تاریخی این شهرستان بوده است. بازار تجریش تهران نیز درست مانند بازار تهران کارکردی اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی داشته است. بزرگترین و قدیمیترین تکیه شمیرانات با نام تکیه قدیمی تجریش در این بازار است. قدمت تکیه بزرگ تجریش نزدیک به دویست سال است. قدمت بازار تجریش نیز گر چه برخی به هفتاد سال و برخی به یکصد و پنجاه سال نسبت می دهند اما بی شک قدمت بازار تجریش بیش از این ها است. وجود امامزاده قاسم و تکیه بزرگ تجریش گویای این واقعیت است که از گذشته های دور تجریش محل رفت و آمد و خرید و فروش بوده است.

بازار میوه تجریش رنگارنگ ترین بازار تهران است. انواع میوه ها و سیفی جاتی که با ذوق بی نظیری کنار یکدیگر چیده شده است ، رنگ و بویی خاص به بازار تجریش داده است. بازار میوه تجریش محل نوبرانه های بهار و پاییز و تابستان است. هر میوه ای با هر طعم و رنگی در این بازار یافت می شود. میوه های خارجی نیز رنگ و طعم خود را در بازار میوه تجریش دارند. میوه های وارداتی و لوکس تهران را می توان در بازار میوه تجریش یافت و بازار تجریش به این دلیل سرآمد تمام بازارهای میوه تهران است.

مرکز خرید سمرقند

مرکز خرید سمرقند بازاری چند منظوره و زیبا در قلب محله جنت آباد است. بازار سمرقند دارای قدمت چندانی نیست اما به خوبی توانسته در غرب تهران و محله جنت آباد جایگاه ویژه ای را کسب کند. مرکز خرید سمرقند جز مراکز و فروشگاه های مد و لباس و فروشگاه های دیگر خود دارای امکانات رفاهی و تفریحی بسیار زیادی نظیر رستوران و فود کورت ، پردیس سینمایی سمرقند ، تالار سمرقند و شهر بازی کودکان است. این امکانات از مرکز خرید سمرقند مجتمعی ساخته است که می توان در آن هم خرید کرد و هم ساعاتی را به تفریح و گشت و گذار پرداخت.

مرکز خرید پالادیوم

مرکز خرید پالادیوم یکی از بهترین مراکز خرید تهران در محله زعفرانیه است. مرکز خرید پالادیوم در یک هکتار زمین و در سه برج ساخته شده است. ساخت مرکز خرید پالادیوم در سال ۱۳۸۸ آغاز و در سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسید. این ساختمان در اضلاع شمالی دارای ۱۱ طبقه ، از ضلع جنوبی ۱۳ طبقه و در ضلع همکف دارای ۶ طبقه است. شکل هندسی زیبای ساختمان پالادیوم اولین چیزی است که هر بیننده ای را به سمت این مرکز خرید می کشاند.‌ مرکز خرید پالادیوم جزو گرانترین مراکز خرید تهران است. حضور بسیاری از برندهای معتبر در صنایع مختلف مانند صنعت مد و لباس ، پوشاک زنانه و مردانه ، طلا و جواهرات ، ساعت مچی ، صنایع تزئینی ، کیف و کفش چرمی و حتی صنایع غذایی این مرکز خرید را مبدل به یکی از برترین ها کرده است‌. خانه کودک پالادیوم ، هایپر مارکت پالادیوم ، کتابخانه پالادیوم ، ورزشگاه و استخر طبقه ششم ، کافه نان ، دفاتر شرکت های هوایی و بسیاری از بخش های جذاب برای تفریح و گردشگری در این مجتمع وجود دارد که برای بازدید کنندگان ، هم تفریح و سرگرمی است و هم خرید. جالب است بدانید که مالک پاساژ پالادیوم آقای حسن رفتاری ، مالک رستوران های زنجیره ای رفتاری و کارآفرین برجسته کشور است و معمار این ساختمان زیبا نیز مهندس پدرام امن زاده از بهترین مهندسین معمار ایرانی است. پاساژ پالادیوم در سه راهی ولنجک ، زعفرانیه و محمودیه قرار دارد و از این نظر دسترسی بسیار مناسبی را به محلات منطقه ۱ تهران دارد. پاساژ پالادیوم جزو بهترین جاهای دیدنی تهران است.

مرکز خرید تیراژه

مرکز خرید تیراژه از بهترین مراکز خرید تهران است. مرکز خرید تیراژه در اواسط دهه هشتاد افتتاح شد و از این نظر نیز جزو اولین مراکز خرید بزرگ تهران است. مرکز خرید تیراژه در تهران دارای دو شعبه است. مرکز خرید تیراژه ۱ در بزرگراه اشرفی اصفهانی و در محله باغ فیض قرار دارد. در این مجتمع بزرگ فروشگاه های متنوعی در امر توزیع انواع پوشاک زنانه و مردانه، صنایع دستی ، پوشاک کودک ، جواهرات ، کیف و کفش چرمی و فرش و موبایل و لوازم جانبی آن وجود دارد. سرزمین عجایب مرکز خرید تیراژه ا یکی از هیجان انگیزترین سرزمین های بازی برای کودکان است. وجود رستوران ها و فست فودهای بزرگ در پاساژ تیراژه از جمله امکانات بسیار خوب این مجتمع تجاری است. مجتمع تیراژه به نوعی با خاطرات دهه هشتاد گره خورده و برای کسانی که به محلات باغ فیض و یا محله پونک می رفتند و قصد خرید از مجتمعی بزرگ داشتند ، مرکز خرید تیراژه یکی از جدیدترین ها و جذابترین ها بود. مرکز خرید تیراژه ۲ اما برای ساکنین شرق تهران ایجاد شد. مجتمع تیراژه ۲ در بزرگراه امام علی و در مجاورت ایستگاه مترو شهید مدنی است. پاساژ تیراژه ۲ با وجود رستوران ها و سینماها و کافه های بسیار زیاد در کنار فروشگاه ها این امکان را به شما می دهد تا تفریح و خرید را در کنار هم تجربه کنید. اگر می خواهید به مرکز خرید تیراژه ۱ بروید از میدان پونک به سمت محله صادقیه رفته و تقریبا روبروی محله مرزداران به مرکز خرید تیراژه ۱ خواهید رسید و اگر می خواهید به پاساژ تیراژه ۲ بروید از اتوبان امام علی و خروجی شهید مدنی به این مجتمع خواهید رسید.

بازار امامزاده حسن

در محله ای به نام امامزاده حسن و در کنار محله آذری ، مرکز خریدی قدیمی وجود دارد که جزو قدیمی ترین مراکز خرید تهران است. نام این بازار ، بازار امامزاده حسن است. بازار امامزاده حسن در کنار بقعه امامزاده حسن قرار دارد. شاید هم نام خیابان امین الملک را شنیده باشید. خیابان امین الملک امروز به بازاری بزرگ برای خرید پوشاک و کیف و کفش و لباس عروس و لباس نامزدی تبدیل شده است. تمام این بازار تنها به این فروشگاه ها ختم نمی شود. فروشگاه های سیسمونی کودک ، پوشاک کودک ، انواع پارچه های زنانه و مردانه و پارچه های مجلسی ، کت و شلوار مردانه ، لباس مجلسی ، لباس زیر زنانه و مردانه ، کیف و کفش و مصنوعات چرمی ، خشکبار ، موبایل و لوازم جانبی ، لوازم خانگی و هر چه بخواهید در این بازار بزرگ و خاطره انگیز یافت می شود. بازار امامزاده حسن با خریدهای عروس و دامادهای دهه شصت گره خورده است. رنگ و بوی بازار امامزاده حسن ، امروزه با رنگ و بوی بازار در دهه ۶۰ تفاوت های بسیاری کرده است. پاساژ های زیادی در این بازار ساخته شده و حال و هوای مدرن بازار کمی از حال و هوای بازار سنتی گذشته کم کرده ، اما هنوز بازار امامزاده حسن جزو بازارهای زیبا و خاطره انگیز جنوب تهران است. در کنار خرید از این بازار حال و هوای زیارت بقعه امامزاده حسن نیز ، حال و هوای خوب خود را دارد.

مرکز خرید میلاد نور

نمی توان برای خرید به محلات سعادت آباد و شهرک غرب رفت ، اما مرکز خرید میلاد نور را ندیده رفت. مرکز خرید میلاد نور یکی از بهترین مراکز خرید تهران است. این مجتمع چند منظوره ترکیبی از فروشگاه ها و رستوران ها و مراکز تفریحی است که در کنار هم جمع شده نا تجربه خرید شما با تفریح و سرگرمی همراه باشد. بسیاری از فروشگاه های میلاد نور تهران از بهترین برندهای مد و پوشاک و اکسسوری هستند و این موضوع تجربه خرید متفاوتی را برای شما رقم می زند. به دلیل قرار داشتن میلاد نور در یکی از محلات لوکس تهران ، برندهای زیادی نیز در این پاساژ حضور داشته و محصولات خود را در معرض فروش گذاشته اند. این مجتمع دارای شش طبقه است که در هر کدام از طبقات آن جمعی از مراکز فروش و مراکز تفریحی در کنار هم قرار گرفته اند و مجتمع میلاد نور را جزو فهرست بهترین جاهای دیدنی تهران قرار داده اند. مجتمع میلاد نور ، بسیار خوش مسیر است و هم با خودروی شخصی و هم با مترو و تاکسی و هم با اتوبوس به راحتی می توانید خود را به این مرکز برسانید ، زیرا این پاساژ در نزدیکی میدان صنعت قرار گرفته است و با هر نوع وسیله نقلیه می توان خود را به آن رساند. از نظر تعداد فروشگاه ها میلاد نور با ۳۷۵ فروشگاه یکی از بزرگترین های تهران است و از نظر حضور برندهای معتبر نیز یکی از بهترین ها است. اگر مسیرتان به شهرک غرب افتاد ، مرکز خرید میلاد نور را از یاد نبرید.

مرکز خرید ارگ تجریش

مرکز خرید ارگ تجریش یکی از بهترین مراکز خرید تهران است که در میدان تجریش قرار دارد. در گذشته محله تجریش را با بازار تجریش می شناختند. بعد از پیدا شدن پاساژهای جدید ، بازار قائم تجریش در کنار بازار تجریش ساخته شد و بازار تجریش رنگ و نمایی مدرن به خود گرفت. با ظهور مگامال های جدید اما این ارگ تجریش بود که گوی رقابت را از بازار تجریش و بازار قائم تجریش ربود. این مرکز خرید یکی از باشکوهترین مگامال های تهران است. سازه پاساژ ارگ تجریش تماما فلزی است. حتی سقف های این پاساژ به طور کامل فلزی ساخته شده است و این سازه در نوع خود بی نظیر است. نورپردازی بازار ارگ تجریش ، بسیار چشم نواز بوده و تمام نقاط میدان تجریش قابل مشاهده است. این مجتمع بزرگ در خیابان سعدآباد و در کنار درب ورودی کاخ سعدآباد قرار دارد. ارگ تجاری تجریش در زمینی به مساحت ۷۵ هزار متر مربع و در ۱۰ طبقه ساخته شده است که ۵ طبقه آن را پارکینگ های آن تشکیل می دهند. وجود برندهای معتبر ، رستوران های لوکس و کافه های بسیار زیبا ، از ابن مجتمع، مرکزی تجاری و تفریحی بسیار لوکس و مدرن ساخته است. پاساژ ارگ تجریش در سال ۱۳۹۳ آغاز به کار کرد. بام سبز ارگ تجریش و شهربازی ارگ تجریش از جذابترین قسمت های این مرکز خرید هستند. در بام سبز ارگ تجریش ، میدان تجریش و بسیاری از مناطق محله تجریش در زیر پای شما است. در شهر بازی ارگ تجریش می توانید کودکان خود را برای تفریح سپرده و با خیال آسوده و راحت به خرید و گردش در بازار بپردازید.

بازار عبدل آباد

بازار عبدل آباد یکی از بهترین مراکز خرید تهران است که در محله عبدل آباد قرار دارد. بازار عبدل آباد بازاری هیجان انگیز برای خرید انواع پارچه است ، تا حدی که این بازار لا نان بازار پارچه عبدل آباد شناخته می شود. بازار عبدل آباد بازاری به سبک قدیم است. مغازه هایی در همکف خیابان احسانی و خیابان های اطراف آن و به صورت پراکنده که هر کدام از این مغازه ها به دلخواه مالک آن بساطی از انواع محصولات و مصنوعات و کالاها را برای عرضه و فروش گذاشته اند. بازار عبدل آباد محل مناسبی برای خرید پارچه پرده ای ، پارچه های لباس مجلسی زنانه ، پارچه های مردانه ، انواع پوشاک زنانه و مردانه ، لباس کودک ، اسباب بازی های کودکان، موبایل و لوازم جانبی ، صنایع تزئینی ، لوازم خانگی ، خشکبار و لوازم آرایشی و بهداشتی است. یکی از جذابترین بخش های بازار عبدل آباد به خصوص برای خانم ها ، دستفروشان عبدل آباد هستند. این بازار به جز مغازه ها دارای دستفروشان زیادی است که در جای جای این بازار حضور داشته و اقدام به بساط گستری کرده اند. این نوع از بساط گستری زیبایی های خاص خود را دارد. قیمت اجناس بازار عبدل آباد در سطح متوسطی است و با هر بودجه ای می توان ملزومات مورد نیاز خود را خرید کرد و از نظر قیمت انواع پارچه، این بازار با بازار پارچه مولوی رقابت دارد. در بازار عبدل آباد، گرچه خبری از برندها و رستوران های لاغری نیست ، اما صمیمیت و زیبایی بازار عبدل آباد در بین بازارهای تهران ، جلوه ای خاص به این بازار گرم و صمیمی داده است.

مرکز خرید لیدوما

مرکز خرید لیدوما از جمله بهترین مراکز خرید تهران است که در شهرک غرب قرار دارد. مرکز خرید لیدوما پاساژی مدرن و به روز است. مرکز خرید لیدوما در میدان صنعت و در مجاورت مرکز خرید میلاد نور واقع شده و مجاورت این دو مرکز ۷رید با یکدیگر ، به جذابیت ها دوی این مراکز خرید افزوده است. مجتمع تجاری لیدوما از جمله مراکز خریدی است که مراکز خرید و رستوران گردی را در کنار یکدیگر دارد. فودکورت لیدوما و کاخ رستوران لیدوما از جمله بهترین رستوران ها و غذاخوری های شهرک غرب هستند. کاخ رستوران لیدوما و تم تولدهای این کاخ رستوران در بین رستوران ها شهرت زیادی دارد. تعداد ۷۵۰ پارکینگ این مجتمع امکان خوبی را برای بازدید با خودروی شخصی فراهم کرده است. البته این مرکز دسترسی بسیار خوبی با مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی دارد. وجود برندهای معتبر در مرکز خرید لیدوما از جمله جذابیت های این مرکز خرید است.

مرکز خرید بوستان پونک

مرکز خرید بوستان پونک از بهترین مراکز خرید تهران است که در میدان پونک قرار دارد. در اواخر دهه هفتاد بود که محله پونک در مینه راه نوسازی قرار داشت و هنوز محله های شرک نفت و محله المهدی نیز به طور کامل به وجود نیامده بودند که مرکز خریدی متفاوت در میدان پونک ساخته شد. مرکز خرید بوستان جزو اولین پاساژهای طبقاتی تهران بود. این مرکز خرید گر چه امروز سالیان زیادی از عمر خود را سپری کرده است اما، در تمامی این سال ها برای ساکنین شمال غرب تهران جذابیت های خود را حفظ کرده است. نکته جالب توجه در طراحی مرکز خرید بوستان این است که برلی رفتن به طبقات مختلف این پاساژ لازم نیست از پله ها استفاده کنید و با دور زدن در طبقات ، تمامی فروشگاه ها قابل بازدید است. از این نظر این پاساژ جزو معدود پاساژ های طبقاتی است که فروشگاه های به صورت دایره ای در کنار هم قرار دارند. پارکینگ مرکز خرید بوستان نیز به همین صورت طراحی شده است. مجتمع شهروند ، فروشگاه های عرضه پوشاک زنانه و مردانه ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، پوشاک ورزشی، فروشگاه های ساعت و طلا و جواهرات از جمله فروشگاه های این مجتمع تجاری است. بازار نیلوفر ، بازار یاس ، بازار زیتون ، بازار گلایل ، بازار نرگس و چندین بازار دیگر از جمله بازارهای مرکز خرید بوستان هستند. قیمت اجناس در مرکز خرید بوستان در سطح متوسط قرار دارد و کیفیت آن ها نیز با قیمت های اجناس تطابق دارد و از این نظر محبوب بسیاری از شهروندان محلات شمال غرب تهران است.

بام لند

بام لند از بهترین مراکز خرید تهران است که در ضلع شرقی دریاچه چیتگر در محله شهرک راه آهن قرار دارد. مرکز خرید بام لند یکی از گران ترین مراکز خرید تهران است. حضور برندهای معتبر در این مرکز خرید ، سطح قیمت اجناس در بام لند را بسیار بالا برده است. وجود دریاچه چیتگر ، قایق تفریحی دریاچه چیتگر و شهربازی دریاچه چیتگر ، بام لند را به مرکزی بزرگ برای خرید و تفریح در کنار هم قرار داده است. رستوران های باملند نیز جزو برندهای مشهور در زمینه رستوران گردی است. رستوران رفتاری و شمرون کباب از برندهای مشهور رستورانگردی در بام لند هستند. در بام لند هم می توانید خرید کنید و هم می توانید در کنار دریاچه ورزش کنید و هم می توانید ماهیگیری را در تهران تجربه کنید. خصوصیات بام لند منحصر به فرد است. این مرکز با خصوصیات منحصر به فرد خود جزو بهترین جاهای دیدنی تهران است. ساحل شنی باملند ، مجموعه پاتیناژ بام لند ، شهر بازی کودکان ، کیدز گاردن باملتد ، اسکای فلایر بام لند و شهر بادی بام لند از جمله مراکز تفریحی بام لند هستند. بنابراین در بام لند خرید ، گردش ، تفریح ، شهر بازی کودکان و رستوران و کافه گردی در کنار هم وجود دارد و می توانید از تمام این ها با هم استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام
    به نظرم جای معرفی مراکز خرید تخصصی سغادت آباد تو این مطلب خالیه. مراکز خرید سعادت آباد باید بیشتر از این معرفی بشن.

    پاسخ
  • میلاد نور و لیدوما و پلاتین زیبایی خیره کننده ای به شهرک غرب بخشیده است.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
خروج از نسخه موبایل